Je Britax B-Motion 4 Plus správna voľba pre 10 mesačné dieťa?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

dcérka má 10 mesiacov, 8 kg a chcela by som kúpiť športový kočík.

Požiadavky:

  • aby bol priestranný,
  • ľahko skladateľný,
  • aby zvládol aj horší terén.

Mám vyhliadnutý Britax B-Motion 4 Plus.

Je to dobrá voľba?

Vieš mi poradiť aj nejaký iný?

Trojkolku nechcem.

Ďakujem

Ahoj,

určite áno. Britax B-Motion 4 Plus patrí k najpriestrannejším kočíkom na trhu. Ľahko sa skladá a aj celkové ovládanie a manipulácia s ním je ľahká. Vďaka dobrému odpruženiu a kvalitným kolesám zvládne aj jazdu v teréne. Je to skrátka dobrá voľba!
Nevýhodou je, že sa dá zohnať už len na bazároch, pokiaľ naň nenatrafíš náhodou v nejakom dopredaji či na predajni.

Podobnými typmi sú napríklad kočíky aj Joie Mytrax alebo Petite&Mars Street+ Air, tak sa na ne pozri, či Ťa nezaujmú.

Majú cca 12 kg, vyššiu nosnosť (22 kg), nafukovacie kolesá s odpružením, dlhú predlžovaciu striešku, priestranný nákupný košík, ľahké ovládanie aj skladanie a poteší ťa ich nižšia cena.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia