Je do trochu horšieho terénu lepší kočík Nuna Mixx Next alebo Easywalker Harvey3?

Zodpovedané
11. okt 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Nuna Mixx Next a Easywalker Harvey3. Od kočíka očakávam, že bude pevný dobre odpružený a zvládne aj trochu horší terén - poľnú cestu. Chcem, aby vydržal čo najdlhšie. Ideálne celé obdobie kočíkovania.

Ktorý z mnou vybraných kočíkov spĺňa to, čo požadujem?

Sú ešte iné kočíky, ktoré mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

obidva modely spĺňajú Tvoje požiadavky. Vďaka svojím vyššie položeným nadstavbám a vysokým rozsahom nastavenia výšky rodičovskej rukoväte sú vhodné pre stredne vysokých a vysokých rodičov.

Easywalker Harvey3 má oproti Nuna Mixx Next aj možnosť dokúpenia sady nafukovacích terénnych kolies.

Podrobnejší opis kočíkov najdeš v mojej nedávno zodpovedanej otázke, ktorú Ti tu pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally