Je hlboká vanička Britax Go Next2 kompatibilná so športovým kočíkom Britax B-motion 4 Plus?

Zodpovedané
22. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kompatibilnosti vaničky.

Je hlboká vanička Britax Go Next2 kompatibilná so športovým kočíkom Britax B-motion 4 Plus?

Ako som si zisťovala adaptéry click & go nebudú na to stačiť.

Je možnosť nejakých ďalších adaptérov?

Aké iné hlboké vaničky možno aj iných značiek sú kompatibilné s kočíkom Britax B-motion 4 Plus?

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička z modelu Britax Go Next2 pasovať bohužiaľ nebude. Má iné uchytenie.

Na Britax B-Motion 4 Plus pasuje hlboká vanička z modelov Britax Affinity 2, Britax Smile III a Britax Strider M.

Keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia