Je kočík Cybex Talos S Lux kvalitný a vhodný do terénu?

Zodpovedané
18. mar 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Cybex Talos S Lux.

Je vhodný do terénu?

Je kvalitný?

Ďakujem

Ahoj,

áno, Cybex Talos S Lux je kvalitný kočík určený aj do terénu. Má dostatočne veľké rozmery, aby sa do neho zmestilo pohodlne aj väčšie dieťa. Ďalej u neho nájdeš dobre odpružené a bezúdržbové kolesá, polohovaciu rukoväť, obojsmerný športiak či priestranný košík.

Jeho najväčšou nevýhodou je strieška, ktorá nemá možnosť zakrytia a dieťaťu tak môže vadiť slniečko na tvári. Ďalej potom jeho vyššia hmotnosť, ktorú však najviac ucítiš pri častom skladaní. Manipulácia s ním je inak jednoduchá.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia