Je kočík Inglesina Quid vhodný do mesta a aj na kamienky?

Zodpovedané
26. máj 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Inglesina Quid. Zháňam niečo kompaktné pre 1,5 ročnú dcérku.

Je tento kočík vhodný aj do mesta, aj na kamienky a podobný terén?

Alebo je to čisto cestovateľský kočík kvôli menším kolesám?

Teraz máme Petite&Mars Royal, ale chcelo by to niečo skladnejšie a ľahšie.

Ďakujem

Ahoj,

áno a je to veľmi dobrá voľba! 🙂

Odporučila by som skôr najnovší model, teda Inglesina Quid2, ktorý sa líši hlavne zvýšenou nosnosťou (22 kg). Je tak vhodný aj pre väčšie deti. Jedná sa kompaktný typ cestovného kočíka, ktorý je vhodný aj do mestského terénu, vďaka odolným kolesám s odpružením.

Ak by si chcela model s väčšími kolesami, tak odporúčam aj Inglesina Maior. Je už o 2 kg ťažší (7,9 kg) a aj menej skladnejší.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia