Je kočík Junama Termo Line Mix dobrý?

Zodpovedané
8. apr 2022

Ahoj,

objavila som kočík Junama Termo Line Mix. Videla som ho na živo, ale nikde nevidím žiadne recenzie.

Aký je?

Je lepší Junama Termo Line Mix alebo Roan Bass Next?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Junama Termo Line Mix zaradíme do našej kočíkopédie čo najskôr.

Ja osobne nie som veľmi fanúšik poľských kombinovaných kočíkov z dôvodu vyššej hmotnosti, neskladnosti a u športiakov je to navyše aj nižšia nosnosť. Hlboká vanička je len na chvíľku, zatiaľ čo so športiakom budeš jazdiť dlhšie. Pri výbere je preto potrebné pozerať sa aj na športiak, aby Ti plne vyhovoval a nevymenila si ho hneď za nový a viac skladný.

Všeobecne by sa však dalo povedať, že značka Roan je kvalitnejšia. Má lepšie prevedenie a menej reklamácií, ale vždy záleží na konkrétnom modeli a tiež ako veľmi si náročná. 🙂

Z týchto dvoch kočíkov by som išla skôr do Roan Bass Next. Navyše je to veľmi obľúbený model a mamičky s ním sú prevažne spokojné.

Pokiaľ Ťa to predsa len ťahá k Junama Termo Line Mix a vyhovoval Ti pri skúške, tak daj na svoj pocit. Ak spĺňal všetky Tvoje požiadavky, tak verím, že s ním budeš spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia