Je kočík Petite & Mars Travel vhodný pre 2,5 ročné dieťa?

Zodpovedané
2. sep 2021

Dobrý deň,

chcem sa poradiť pri výbere kočíka.

Je dobrá voľba Petite & Mars Travel alebo Up pre 2,5 ročné dieťa?

Jedná sa o občasný odvoz. Dôležité je, aby nebol drahý a nezaberal veľa miesta v aute.

Ďakujem

Ahoj,

dôležité pri výbere športového cestovného kočíka, aj keď iba na občasný odvoz, je terén v ktorom ho chceš používať. "Aby nebol drahý?" - veľmi teoretické číslo. Pre niekoho to znamená 300 eur a pre iného 50 eur.

Obidva modely sú kočíky cestovné a ich malé kolieska s miernym odpružením sú určené na nenáročnú jazdu mestom či obchodmi. Takže nepočítaj s rozbitými chodníkmi ani ničím podobným. Či už zvolíš Petite&Mars Travel alebo Petite&Mars Up z vekového hľadiska 2,5 roka sú obidva vhodné.

Petite&Mars Travel

Petite&Mars Up.

Ja osobne ti radím aby si si sadla, zobrala papier a pero. Na jednu stranu stĺpca pod seba napísala, čo od kočíka očakávaš okrem už uvedených kritérií a porovnala, ktoré ti tieto dva kočíky môžu ponúknuť. Pretože, ak kúpiš lacný kočík a nebude ti vyhovovať na pohyb v tvojom teréne, budeš iba sklamaná a nahnevaná.

Poprípade mi napíš opäť s konkrétnejšími parametrami. Nezabudni ma odoberať a prezrieť si Kočíkovú poradňu, či som už náhodou na podobnú otázku neodpovedala.

Držím ti palce

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally