Je kočík Petite&Mars Move II Air kvalitný?

Zodpovedané
23. jan 2023

Ahoj,

páči sa mi športový kočík Petite&Mars Move II Air.

Ako ho hodnotíš?

Ďakujem

Ahoj,

model Petite&Mars Move II Air sa veľmi nepodaril. Svedčia o tom aj jeho časté reklamácie a nie veľmi pozitívne hodnotenia užívateliek, ktoré si môžeš prečítať aj v našich MK hodnoteniach.

Je to cenovo dostupný model, ktorý má však veľmi tenkú látku. Tá nie je tak husto tkaná a vie sa ľahko poškodiť. Kolieska zase po krátkej dobe používania, hŕkajú.

Tento model ja osobne v mojej poradni nerada odporúčam, práve pre jeho časté reklamácie a nižšiu kvalitu. Pripínam Ti pre inšpiráciu aj moju podobnú otázku, kde som ho spomenula a ponúkla radšej iné možnosti:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally