Je kočík Valco Snap 4 vhodný do mesta?

Zodpovedané
31. júl 2021

Ahoj,

mám možnosť kúpiť Valco Snap 4 z druhej ruky za dobrú cenu. Má penové kolieska. Čítala som, že je dosť tvrdý na chodníku, keďže nie je odpružený.

Potrebujem vymeniť trojkombináciu za iný kočík, ktorý bude menší, spratnejší, ovládateľný jednou rukou.

Mám ísť do kočíka Valco, alebo sa pozrieť po inom?

Bývame v meste, takže chodníky sú s početnými dierami.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

ja osobne by som ti poradila, kúpu ešte raz dobre premyslieť. Poprípade, zvážiť výmenu kolies z penových za nafukovacie, ktoré zvýšia funkčnosť a vozíš tak dieťa pohodlne bez vibrácií. V priemere ich kúpiš od 115€.

Skús sa pozrieť na moju odpoveď v kočíkovej poradni, kde som mamičke radila užší a ľahší športový kočík. Myslím, že sa hodí aj k tebe 😉

Valco Baby Snap 4

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally