Je kombinovaný kočík Raf-Pol Margaret vhodný aj pre nízku mamičku?

Zodpovedané
3. apr 2019

Pozdravujem 😉

Chcem sa opýtať na skúsenosti s kočiarom Raf-Pol Margaret? Mám 165 cm a čítala som že nie je pre nízke ženy. Nemám možnosť ho skúsiť no strašne sa nám páči 🙂 Nemáte náhodou nejaké info, čo a ako? Aj skaldnost do kufra auta ma zaujíma.

Ďakujem

Ahoj,

ak máš 165 cm, Raf-Pol Margaret pre teba bude jednoducho obrovský a pri kočíkovaní len ťažko budeš vidieť pred seba. Je to totiž širší, vysoký kočík, tak ako prakticky každý z týchto kočíkov retro typu. Okrem toho rátaj aj s vysokou váhou.
Pýtaš sa na skladnosť - skladný absolútne nie je. Je to jednoducho veľký kočík určený na prechádzky po okolí a najmä pre vyšších ľudí - určite nie na prevážane autom.

Raf-Pol Margaret

Mimo toho, vaničková časť na hojdavom podvozku je jednoznačne priestranná a pohodlná, čo je výhoda pre bábo. Športiak už je na tom horšie a počítaj s tým, že pre bábo vyrastené z vaničky budeš pravdepodobne kočík aj tak meniť.

Viem, že ti asi imponuje klasický dizajn, ale s tvojou výškou by som naozaj pozerala po niečom mestskejšom, kompaktnejšom, nižšom - inak to bude časom utrpenie, stále s kočíkom bojovať. Niekedy je praktickosť ozaj nad dizajn - aj ty potrebuješ pohodlie, ak máš kočík predsa používať denne.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli