Je kvalitnejší a ľahší kočík Cybex Priam alebo Nuna Mixx Next?

Zodpovedané
20. dec 2022

Ahoj,

mám dvoch favoritov: Cybex Priam a Nuna Mixx Next. Mala som zaplatený Cybex, ale Vandastore na poslednú chvíľu zrušil moju objednávku. O chvíľu mám termín pôrodu a nemám kočík. Musí byť bez korýtkového sedenia, ľahký, nie mohutný.

Ktorý z týchto dvoch je lepšia voľba?

Ďakujem

Ahoj,

neviem veľa parametrov, pretože si skoro nič nenapísala. Predpokladám, že si vyššia (170 cm a viac), keďže pozeráš kočíky určené pre vyšších rodičov.

Kočík Nuna Mixx Next v poradni veľmi často odporúčam. Je to otočný model s dvojitým odpružením všetkých štyroch kolies. Kolesá sú väčšie, takže hravo zvládnu aj nerovný terén dediny. Výška teleskopickej rodičovskej rukoväte je od 96 do 112 cm, takže veľmi vhodná pre stredne vysokých a vysokých rodičov. Po zložení má veľmi kompaktnejší rozmer podobný cestovnému kufru.

Podobnými ľahkými a praktickými cestovnými modelmi kočíkov, ktoré sú určené pre vysokých rodičov sú Venicci Tinum Upline a Venicci Tinum 2.0. Sú veľmi obľúbené u influenceriek a herčiek.

Cybex Priam 4 zaujme hlavne svojím výnimočným dizajnom, ktorý nie je napodobiteľný. Podobným dizajnovým kúskom je aj Seed Papilio, ten má však rodičovské madlo nastaviteľné iba do výšky 102 cm.

Často v poradni odporúčam aj kočíky značky Moon. Značka ponúka širokú škálu kočíkov pre rôzne typy terénov, ktoré majú elegantný dizajn.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally