Je lepší kočík Bebetto s nafukovacími alebo gélovými kolesami?

Zodpovedané
30. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Bebetto. Kočíky sú s nafukovacími kolesami alebo s gélovým.

Ktorý z tejto značky mi odporúčaš?

Chodníky máme dosť rozbité a hrboľaté. Sú na nich riadne jamy a aj kamienky. Chcem, aby bábätko malo čo najväčšie pohodlie.

Prípradne, vieš poradiť nejaký kočík otočný v oboch smeroch jazdy do 300 eur?

Ďakujem

Ahoj,

všeobecne by sa dalo povedať, že kočíky s nafukovacími kolesami majú lepšie jazdné vlastnosti aj ľahšie ovládanie, a to vďaka prirodzenému pruženiu. Nevýhodou je ich možné prepichnutie. Ja som skôr pre nafukovacie kolesá.

Kočíky značky Bebetto sú inak dobre odpružené, tak by som sa nebála ani bezúdržbových kolies 🙂.

S ohľadom na Tvoje požiadavky a cenový rozpočet, mi ako najlepšou voľbou príde Bebetto Nico alebo jeho novšia verzia Bebetto Nico Estilo. Oceníš u neho dobré jazdné vlastnosti, predlžovaciu striešku aj celkom priestrannú sedačku, ktorá je otočná a plne polohovateľná až do úplného ľahu aj s opierkou nôh.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia