Je lepší kočík Cybex Balios S Lux a Joolz Hub+?

Zodpovedané
27. máj 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť s výberom kočíka.

Momentálne žijem v zahraničí a nemám možnosť si tu odskúšať Cybex. Potrebujem si však objednať pre dcéru kočík v čase, keď bude mať skoro 7 mesiacov.

Požiadavky:

  • otočný,
  • ľahký,
  • skladný,
  • s veľkou strieškou,
  • pozícia až do polohy ležmo (nech sa bábo v ňom vyspí),
  • s dostatočne dlhou časťou na nôžky (to je momentálne veľké mínus u mojho terajšieho kočíka).

Mne na základe vlastných prieskumov vyšiel Cybex Balios S Lux a Joolz Hub+.

Ktorý je lepší?

Ak by sem zapadal ešte nejaký iný model, rada si nechám poradiť.

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky si sú vlastnosťami veľmi podobné a veľmi rada ich odporúčam. Čo sa týka rozmerov sedenia, tak o trochu širší je Cybex Balios S Lux, ale Joolz Hub+ má väčšiu hĺbku sedu i dlhšiu opierku nôh. Takže sa viac prikláňam k nemu. Oproti Baliosu je aj skladnejší. Ďalej zaujme dobrými jazdnými vlastnosťami, kvalitným prevedením a krásnym dizajnom s veľkým výberom farebných variantov.

Ďalej odporúčam aj Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3, ktorý má jedno z najpriestrannejších sedení. Nevýhodou je o dosť kratšia strieška.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia