Je lepší kočík G-Mini Travel alebo Zopa Mion?

Zodpovedané
16. nov 2021

Ahoj,

doma máme kočík Britax B-Motion 3 a chceme čisto len na občasné príležitosti (lekár, obchodné centrum) čo najmenší a najľahší kočík za málo peňazí. Nečakám od neho veľa muziky.

Dieťa má 10 mesiacov, meria 75 cm a váži 8 kg.

Je lepší kočík G-Mini Travel alebo Zopa Mion?

Je nejaký iný, ktorý vieš odporučiť?

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne by som určite siahla po Petite&Mars Travel, ktorý je vlastne pokračovaním pôvodného G-Mini Travel. Tento ultraľahký kočík veľmi kompaktných rozmerov po zložení získal nový modernejší look v nových farbách melange tkanín. Nízka váha a kompaktné rozmery ho predurčujú najmä na cestovanie a príležitostné používanie. Malé kolieska s miernym odpružením sú určené na nenáročnú jazdu mestom či obchodmi. Sedadlo dokážeš polohovať v chrbtovej i nožičkovej časti až do dostatočne hlbokého ľahu. Strieška má naviac zabudované náhľadové okienko. Nič praktickejšie a za takú prijateľnú cenu na trhu už ani nenájdeš.

Petite&Mars Travel

G-Mini Travel

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally