Je lepší kočík Kinderkraft Everyday alebo Bebetto Luca?

Zodpovedané
19. dec 2021

Ahoj,

páči sa mi kočík Kinderkraft Everyday a Bebetto Luca.

Moje požiadavky na kočík:

  • veľká vanička aj športová časť,
  • vhodný do terénu (poľné cesty, makadam, rozbité chodníky),
  • aby to nebola hrkálka,
  • pevný, odpružený.

Ktorý z týchto kočíkov spĺňa moje požiadavky?

Ak ani jeden, tak aký kočík by bol vhodný?

Ďakujem

Ahoj,

nebuď náročná, nečakaj veľa a možno ťa prekvapia obidva tieto poľské modely. Aj keď mene osobne sa viac pozdáva Kinderkraft Everyday. Nedávno vyšla aj recenzia, určite si ju v kočíkopedií prečítaj.

Kinderkraft Everyday

Neviem aká si vysoká, ale Bebetto Luca je skôr vhodný pre nižšie maminky a oteckov. No oproti Everyday (9,9 a 22 kg dieťa) má 13,5 kg. Teda dosť ťažký a unesie iba 15 kg dieťa. Hlboká vanička má rozmery 78 × 33 cm. Oproti Everyday s rozmermi 83 × 42 cm je menšia. Kolesá majú podobné. Bebetto Luca má nafukovacie a Kinderfkraft Everyday má nenafukovacie umelé plnené gélom. Sú bezúdržbové. Ide o to, že čo ti viac vyhovuje.

Bebetto Luca 2018

Osobne však u mňa svojou funkcionalitou vyhráva Kinderkraft Everyday.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally