Je lepší kočík Moon Resea S alebo Bebetto Pascal?

Zodpovedané
14. apr 2022

Ahoj,

páči sa mi Moon Resea S vo verzii antracit chrome. Je ľahký a skladný. Matrac vyzerá super a pôsobí celkovo kvalitne.

Dvojkombinácia sa predáva za 650 a to je veľa. Tiež sa bojím tmavej farby. Bábätko sa narodí začiatkom septembra, tak aby na neho slnko nepražilo. Kočík má pekné vetranie.

Zmestí sa do tohto kočíka bábätko s fusakom?

Chcem, aby kočík vydržal celé kočíkovacie obdobie a ideálne aj pre súrodenca. Kočíkovať budeme na mestských cestách. Občas nespevnené cesty na výletoch.

Druhý sa mi páči Bebetto Pascal, ktorý som však naživo nevidela. Páči sa mi dizajn, modrá farba a je cenovo dostupnejší. Zmestila by som sa do 550 eur aj s vajíčkom. Avšak nechcem to riešiť na úkor kvality.

Ktorý kočík je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne by som išla jednoznačne do Moon Resea S Edition (2022). Síce stojí viac ako Bebetto Pascal, ale oproti nemu je ľahší, má vyššiu nosnosť a aj kvalitnejšie prevedenie. Keďže ho chceš nechať pre druhé dieťa, tak sa väčšia investícia rozhodne oplatí.

Moon Resea S Edition (2022) má priestrannú hlbokú vaničku s dobrým odvetrávaním a s kvalitným priedušným matracom od značky Träumeland, preto by som sa tmavej farby vôbec nebála! Bez obáv sa do vaničky zmestí aj bábätko s fusakom. Športiak je obojsmerný, s polohovaním nôh i chrbta do úplného ľahu. Rozmerovo je na tom tiež veľmi dobre - je najpriestrannejší z kočíkov Moon. Samozrejmosťou je aj predĺžená strieška, nafukovacie kolesá s dobrým odpružením, nastaviteľná rukoväť, ľahká hmotnosť aj ľahké skladanie. Celkové ovládanie aj manipulovanie s kočíkom je ľahké, zvládneš to hravo jednou rukou.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia