Je lepší kočík Moon Resea S alebo Moon Style?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere kočíka. Veľmi sa mi páči kočík Moon Resea S a Moon Style.

Ktorý z týchto kočíkov je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa týka týchto dvoch modelov, tak sú prakticky funkčne, jazdnými vlastnosťami, skladnosťou, praktickosťou a dizajnovo skoro rovnaké.

Jediným rozdielom je že Moon ReSea S v obchodoch kúpiš ako samostatný športový kočík alebo si kombináciu vyskladáš. Jeho kolegu Moon Style iba 2v1 alebo 3v1.

Povedať, že jeden z nich je lepší alebo horší, tak by som klamala.

Obidva sú rovnaké a jemne sa líšia iba dizajnom. Kúpou ani jedného či druhého modelu nešliapneš vedľa a nespravíš chybu.

Moon ReSea S

Moon Style

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally