Je lepší kočík Moon Resea S Basic a Moon ReSea S Edition?

Zodpovedané
6. máj 2022

Ahoj,

rozhodli sme sa pre kočík značky Moon. Štýlovo sa nám najviac páči Moon ReSea S, ale chcela by som si dať poradiť.

Jednou z našich požiadaviek je, aby kočík zvládol aj mierny terén. Nemám na mysli žiaden les, ale skôr strk, pešia zóna, horšie chodníky v meste.

Znesie Moon ReSea S takýto povrch?

Znesie takýto terén aj Moon Resea S Basic a Moon ReSea S Edition (2022)?

Išli by sme aj do nafukovacích kolies (Edition). Z toho kočíka nemajú čisto čierny, iba antracit. Jedna z ďalších podmienok bola, aby bol kočík čierny.

Ďakujem

Ahoj,

ja si myslím, že Moon Resea S (alebo jeho novší model s označením Basic) bude dostatočný na Tvoje požiadavky. 🙂

Od modelu Moon ReSea S Edition (2022) sa líši práve materiálom kolies (má ich nafukovacie). Ďalej odvetrávanou vaničkou, priedušnejším matracom značky Träumeland a tiež prešitím na madle. Pokiaľ nepotrebuješ odvetrávanú vaničku (napríklad na leto), tak Moon Resea S bude určite stačiť. Bicykle majú gumové as ľahkým terénom si poradia bez obáv.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia