Je lepší športový kočík Valco Snap 4 Trend, Petite&Mars Street alebo Petite&Mars Royal?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj,

zvažujem kočík pre dvojročné dieťa.

Je vhodnejší Valco Snap 4 Trend, Petite&Mars Street alebo Petite&Mars Royal?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla viac parametrov pre porovnanie ako terén, vlastnosti ktoré vyžaduješ, váhu dieťaťa atď.

Veľkou výhodou Petite&Mars Royal je odpruženie všetkých 4 kolies, ktoré prejdú obrubníky, výmole aj ľahkým lesným terénom. Má XL striešku, úplný ľah, priestranné sedadlo a mäkkú vložku. Ľahko sa s ním manévruje a poskladáš ho jednou rukou. Zároveň je skladný do malého kufra auta. Unesie dieťa, ktoré váži 22 kg.

Za jemne mínus považujem, že keď je v kočíku fusak, nedá sa zložiť úplne, ale zase nie je to nič strašné.

Petite&Mars Royal

Čo sa týka Petite&Mars Street, tak je tiež veľmi podobný. Ani malý, ani veľký. Plusom je možnosť výberu dizajnu striešky a polstrovania pásov podľa vlastného vkusu. Čo sa týka mínusov, tak tam patria jazdné vlastnosti s nafukovacími kolesami a aj po zložení zaberie nejaké to miesto, keďže patrí k tým väčším. Ale inak pomer cena/kvalita ok.

Petite&Mars Street

A Valco Snap kočíky za mňa výhody v priestrannosti a sedák je na tom lepšie. Ale za mínusy považujem zlé doliehanie striešky a tiež tvrdšiu, neodpruženú jazdu. Určite budeš chcieť skôr nafukovačky (Sport) a celkovo sú tiež aj o dosť lepšie kočíky.

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Takže zváž plusy a mínusy, ktoré kočíky poskytujú v porovnaní s terénom, v ktorom chceš kočík využívať a vlasatosťami, ktoré chceš aby kočík mal.

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally