Je lepší súrodenecký kočík Valco Baby Snap Duo alebo ABC Design Circle Twin?

Zodpovedané
10. mar 2022

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom súrodeneckého kočíka. Staršia dcérka má teraz dva roky, mladší syn 7 mesiacov.

Požiadavky:

  • úplný ľah,
  • sedenie vedľa seba,
  • úzky,
  • skladný kvôli častému cestovaniu,
  • do 300 eur.

Pozerala som Valco Baby Snap Duo. Zaujal ma aj model ABC Design Circle Twin.

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

Valco Baby Snap Duo ponúka o skoro 5 kg nižšiu hmotnosť (9,8 kg), takže na časté cestovanie a skladanie je ideálny. Zároveň je dostatočne úzky, takže ťa nebude extra obmedzovať. Na dvojkočík ponúka pomerne priestranné sedadlá, úplný ľah, polohovanie nôh, dlhú predlžovaciu striešku a veľký nákupný košík, ktorý sa hodí vždy a u dvoch detí obzvlášť! Chýba mu teda odpruženie, ale ak sa budeš pohybovať skôr po meste, tak s ním budeš spokojná.

ABC Design Circle Twin má už vyššiu hmotnosť (14,6 kg), takže časté skladanie by bolo náročnejšie, najmä ak budeš kočík skladať sama. Takže z tohto dôvodu by som určite išla do Valco Baby Snap Duo, ktorý nemá konkurenciu, čo sa týka jeho nízkej hmotnosti aj priestornosti pre dieťa.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia