Je možné na konštrukciu Joolz Day 2 s pomocou adaptérov nasadiť vajíčko Zopa X1 Plus i Size?

Zodpovedané
28. jan 2022

Ahoj,

chcela by som poradiť ohľadom kočíka Joolz Day 2.

Bude možné na konštrukciu Joolz Day 2 s pomocou adaptérov nasadiť vajíčko Zopa X1 Plus i Size?

Pri popise vajíčka som našla toto (viď.foto) a v popise kočíka, že je možné na neho nasadiť spomínané vajíčko Maxi Cosi.

Ďakujem

Ahoj,

na konštrukciu Joolz Day 2 je možné nasadiť pomocou adaptérov Maxi-Cosi autosedačku tzv. vajíčko Zopa X1 Plus i Size.

Joolz Day2

Joolz Day2 je druhou generáciou pôvodného Day-u. Je to high-endový kočík s mäkko odpruženou konštrukciou špecifického dizajnu, vo vylepšenej verzii o niečo ťažšou. Kolesá sú na rozdiel od pôvodného modelu vpredu i vzadu odľahčené nenafukovacie. Sú určené najmä do mesta, na horších povrchoch ich dokážeš zaaretovať jednoduchým stlačením nohou bez potreby sa zohýbať. Pre jazdu v teréne je v ponuke náprava all-terrain s neotočnými prednými kolesami.

Otočné sedadlo je ergonomicky tvarované. Vynovené extra polstrované bezpečnostné pásy odstávajú, takže vkladanie dieťatka je jednoduchšie. Upevníš ich bez problému vďaka magnetom na spone. Sedák je umiestnený vysoko, takže je k tebe dieťatko bližšie a môžeš ho v kočíku usadiť aj za stôl. Polohovať ho možno zo sedu až do ľahu celkovým naklonením. Opierka nôh sa dokonca dá pre väčšie deti predĺžiť, čím tiež zväčší ložnú plochu sedáku. Strieška je po novom zaoblenejšia a predĺžená efektným šiltom. Je spoločná pre športovú i vaničkovú časť. Najväčším rozdielom druhej generácie je totiž upevňovanie textílií vaničkovej časti na ten istý rám, na ktorom je aj športové sedadlo. Výbornou funkciou je odklopenie bočnice pre vetranie a výhľad bábätka v letných mesiacoch. Pre 2v1 typ sedadla sa Day 2 podobá na model Geo, u ktorého tento systém nájdeš už od prvej verzie. Nákupný košík taktiež prešiel redizajnom, takže je väčší a otvorený. Voliteľnou veľkou nákupnou sieťou dokážeš odkladací priestor ešte rozšíriť.

Day 2 je dostupný v športovej verzii s dokúpiteľnými nadstavbami, ale tiež v kombinácii. Pomocou adaptérov môžeš na konštrukciu nakliknúť niektorú zo známych značiek autosedačiek. Pre letné dni je možné si voliteľne dokúpiť aj letné sieťované sedadlo.

Kočík si vyberáš zo 4 prevedení: zemou inšpirovaná Earth kolekcia, francúzsky chic Studio kolekcia s dvojitým šitím a Talianskom šmrncnutá elegantná Quadro kolekcia s prešívaním a kocept Tailor, kde si môžeš kočík vyskladať z 360 možných kombinácií farieb poťahu, konštrukcie, kolies, rúčky, madla a doplnkov. Novinkou je možnosť objednať si madlo s menom dieťaťa alebo s akýmkoľvek iným nápisom.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally