Je možné prepojiť kočík Britax B-Motion 4 Plus a vajíčko Britax 5Z2?

Zodpovedané
4. sep 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť prepojenia kočíka a vajíčka.

Ako je možné prepojiť kočík Britax B-Motion 4 Plus a vajíčko Britax 5Z2?

Adaptéry Britax mám, ale dnes ako nám prišlo vajíčko som zistila, že len s nimi to nepôjde.

Ďakujem

Ahoj,

autosedačka – tzv. vajíčko Britax Römer Baby-Safe 5Z2 vyšlo na trh v roku 2023, teda je autosedačkovou novinkou. A ty sa ho pokúšaš prepojiť s kočíkom Britax B-Motion 4 Plus, ktorý sa od roku 2022 nevyrába.

Spojenie je viak možné dvomi druhmi adaptérov. Pre viac informácií pripájam moju nedávnu odpoveď, v ktorej opisujem tento druh spojenia:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally