Je možné pripojiť vajíčko čisto iba na konštrukciu kočíka Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
13. jún 2022

Ahoj,

kočík budem kupovať aj s vaničkou a zaujíma ma, či po zložení vaničky z konštrukcie viem pripojiť pomocou adaptéra vajíčko. Všade som videla vajíčko napojené iba ako keby na športovej verzii kočíka.

Je možné pripojiť vajíčko čisto iba na konštrukciu kočíka Thule Urban Glide 2?

Ďakujem

Ahoj,

áno, samozrejme môžeš. Vyzerá to aj oveľa lepšie 🙂.

Veľa mamičiek športový poťah vôbec nedáva, takže sa môžeš stretnúť aj s hlbokou vaničkou umiestnenou na športovom sedení.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia