Je možné pripojiť vajíčko Cybex Aton Q na Joie Mytrax a Joie Crosster?

Zodpovedané
12. okt 2023

Ahoj,

mám vajíčko Cybex Aton Q.

Je možné pripojiť toto vajíčko na Joie Mytrax a Joie Crosster?

Pri druhom dieťati plánujem použiť a striedať kočíky.

Ďakujem

Ahoj,

mrzí ma to, no nenašla som žiadne dostupné adaptéry na prepojenie.

Kočíky Joie Mytrax a Joie Crosster majú dlhšie ukončenú výrobu. Podobne je na tom aj Tvoja autosedačka – Cybex Aton Q. POZOR na prekročenie životnosti používania autosedačky, tá je maximálne 6 rokov od prvého použitia (v aute, či na kočíku).

Skús osloviť priamo výrobcu autosedačky, možno Ti pomôže.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally