Je možné pripojiť vajíčko Cybex Cloud Q Platinum na podvozok Zopa Move Cross 2?

Zodpovedané
22. okt 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Je možné pripojiť vajíčko Cybex Cloud Q Platinum na podvozok Zopa Move Cross 2?

Ďakujem

Ahoj,

tieto informácie nájdeš v našom podrobnom Modrokoníkovskom popise v odseku, ktorý je venovaný autosedačkám. Je tam presne uvedená kompatibilita rôznych značiek autosedačiek – tzv. vajíčok, ktoré pasujú k Tvojmu modelu Zopa Move Cross 2. Taktiež je tam spomenutá potreba vhodných adaptérov, ktoré sú potrebné pre nasadenie autosedačky na konštrukciu kočíka.

Výhodou je, že Cybex má zatiaľ skoro všetky novšie modely autosedačiek s koncovkami rovnakého typu, takže pasujú na originálne Zopa adaptéry ku kočíku Move Cross 2. Teda je s nimi kompatibilná aj Tvoja autosedačka – tzv. vajíčka Cybex Cloud Q Platinum.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally