Je možné vymeniť penové kolesá na kočíku Valco Baby Snap 4 Trend za gumené alebo nafukovacie?

Zodpovedané
30. okt 2021

Ahoj,

mám kočík Valco Baby Snap 4 Trend, ktorý má penové kolesá.

Dajú sa tieto kolesá vymeniť za gumené/nafukovacie?

Ďakujem

Ahoj,

na Valco Baby Snap 4 Trend existuje možnosť dokúpiť sadu 4 nafukovacích kolies. Takto si dokážeš zvýšiš základný komfort jazdy aj o nejaký ten terén a pohodlnejšiu jazdu rozbitými chodníkmi.

Cena za sadu aj s praktickým vreckom na uskladnenie sa pohybuje okolo 100 eur.

Valco Baby Snap 4 Trend

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally