Je možné vymieňanie striešky na Petite&Mars Royal?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Petite&Mars Royal. Problém je, že by som ho veľmi chcela mať v ružovej farbe, ale môj manžel s tým celkom nie je stotožnený.

Je možné kúpiť ružový kočík a dokúpiť iba striešku na výmenu?

Napr. iron green.

Je vymieňanie striešky náročné?

Ďakujem

Ahoj,

na model kočíka Petite&Mars Royal inú ako Royal striešku nedáš. To je prvý fakt. Tento model nie je kompatibilný s inými športiakmi značky.

Byť tebou, tak skúsim osloviť predajcu, či je možné kúpiť druhú originálnu striešku Petite&Mars Royal ako náhradný diel. Myslím si, že to pôjde.

Ak nie, tak ešte jedna rada. Skús osloviť mamičku tu na MK nellyuana, ktorá robí renovácie kočíkov a šije medzi inými aj striešky.

Petite&Mars Royal

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally