Je možné zohnať náhradné madlo na Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

na tvoju radu som zakúpila kočík Britax B-Motion 4 Plus. Síce už používaný, ale od pani ako nový. Som s ním veľmi spokojná a synovi sa v ňom zatiaľ páči.

Mám otázku k madlu. Pani mi ho pri predaji určite dávala. Problém je ten, že my sa medzitým sťahovali a ja madlo nemôžem nájsť. Budem ešte hľadať, ale ak by som nenašla.

Dá sa kúpiť samostatne?

Na internete som našla iba nejaký pultík, čo by v najhoršom prípade šlo tiež, ale radšej by som to madlo.

Je možné ho zohnať?

Ďakujem

Ahoj,

to som veľmi rada. Náhradné madlo už zohnať bohužiaľ nejde, tým že je výroba Britax B-Motion 4 Plus ukončená. Skúsila by som ešte napísať oficiálnemu distribútorovi alebo do autorizovaného servisu. Prípadne ma napadajú ešte zahraničné weby typu Amazon, alebo sa pozrieť po bazároch.

Každopádne držím palce, nech je madlo niekde zapadnuté len a nájde sa! 🙂

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia