Je Muuvo Slick 2.0 správna voľba?

Zodpovedané
11. júl 2023

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Muuvo Slick 2.0, lebo spĺňa všetky moje požiadavky. Unesie aj 3-ročné dieťa, má bezúdržbové kolesá, je otočný v oboch smeroch. Ďalej má dlhú striešku, nastaviteľnú rúčku, veľký košík, je polohovateľný do úplného ľahu.

Je to dobrá voľba?

Mala by to byť poľská napodobenina Moonu, ktorý som už mala pri prvom dieťati a bola som s ním veľmi spokojná. Teraz sa mi nepáčia farebné prevedenia, v ktorých sa Moon vyrába. Prekvapuje ma, že je ešte drahší ako Moon, tak by som nerada vybrala zle.

Ďakujem

Ahoj,

o napodobenine by som nehovorila, pretože teraz sa veľa kočíkov na seba podobá.

Značka Muuvo dáva dôraz na jednoduchosť, ovládateľnosť a funkcie, ktoré rodičia najviac používajú a aj vyžadujú. Vďaka týmto vlastnostiam a kvalite použitých materiálov získava čoraz väčšiu popularitu a pozitívne hodnotenia.

Škoda, že si neuviedla terén, v ktorom sa s Muuvo Slick 2.0 plánuješ pohybovať. Ten je jedným z najdôležitejších kritérií výberu. Inak skutočne spĺňa všetky vlastnosti, ktoré si vymenovala. Je však možné a často sa to deje, že aj napriek vyššej 22 kg nosnosti sedadla a dostatočnej výške chrbtovej opierky rodičia kočík okolo 2 rokov menia. Je to pre jeho väčšie rozmery po zložení a celkovej 12,5 kg váhy kočíka s nasadením športovým sedadlom. To je však bežná prax, pretože mamička zatúži po niečom ľahšom a spratnejšom - tzv. cestovnom kočíku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally