Je na dedinu vhodnejší kočík Cybex Eezy S+² alebo Cybex Eezy S-Twist+²?

Zodpovedané
16. dec 2021

Ahoj,

po dvojkombinácii ABC Design Salsy 4 zvažujem kúpu niečoho ľahšieho a spratnejšieho. Veľmi rozmýšľam nad Cybex Eezy S+², prípadne Cybex Eezy S-Twist+².

Hľadám kočík pre 8 mesačnú dcérku na dedinu. Moja a manželova výška 170 - 180 cm. Chcem ho využiť už do konca kočíkovacieho obdobia.

Ktorý z nich je vhodnejší?

Zmestí sa do týchto kočíkov fusak Elodie Details?

Ďakujem

Ahoj,

veľmi rada by som ti odporučila jeden s tebou vybraných modelov. Ale ak počítaš s tým, že to bude kočík do konca kočíkovacieho obdobia, tak ťa sklamem. Cybex Eezy S-Twist+² a Cybex Eezy S+² sú kočíky s maximálnou nosnosťou 17 kg. Takže ti vydržia tak do 1,5 - 2 rokov veku (záleží od veľkosti a váhy tvojej dcérky). A myslím si, že v tomto veku ešte bude potrebovať kočík na dlhšie trasy, výlety a podobne.

Ak ale ak ho aj napriek tomu stále chceš, a má ti vydržať čo najdlhšie, tak určite siahni po Cybex Eezy S-Twist+². Je ultraľahký, ultraskladný a stále ideálny aj na cestovanie. Má väčšie a pohodlnejšie sedadlo s polohovateľnou opierkou na nohy a detským madlom, ako aj vylepšenú, výškovo nastaviteľnú striešku. Zároveň má väčšie a “terénnejšie”, na nerovnostiach schopnejšie kolesá. Unikátna schopnosť otáčania sedadla o 360 stupňov bez odňatia z konštrukcie - odistením poistky a točením priamo na podvozku.

Cybex Eezy S-Twist+²

Cybex Eezy S+²

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally