Je na poľnú cestu lepší Roan Bass Next alebo Espiro Bueno?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

potrebujem kočík do terénu - dvojkombináciu pre chlapca, ktorý sa narodí koncom septembra. Rada by som teda s väčšou vaničkou, nech sa zmestí aj fusak na zimu. Bezúdržbové kolesá by boli fajn. A nech kočík pekne pruží, nech s ním viem ísť aj na poľnú cestu. Tam chodím venčiť psíka.

V každom obchode mi odporučili niečo iné a sama som už z toho zmätená. V Jednom obchode mi odporučili Roan Bass Next a v druhom Espiro Bueno. Až doma som zistila, že obidva sú od poľského výrobcu.

Aký je Tvoj názor na tieto kočíky?

Ďakujem

Ahoj,

ja nie som veľmi veľký fanúšik poľských kombinovaných kočíkov hlavne z dôvodu menej vyhovujúceho športiaku (ťažký a neskladný). Je však pravda, že za nízku cenu toho ponúknu dosť 🙂. Obidve značky patria k tým "lepším". Takže pokiaľ Ti nevadí viac "robustnejší" a ťažší športiak, alebo naopak časom zaobstaráš viac skladnejší kočík, tak budú dobrou voľbou.

Na Tvoje požiadavky by som odporučila Roan Bass Next, lebo lepšie pruží a aj hojdá. Celkovo ide o veľmi obľúbený model a mamičky sú s ním veľmi spokojné.

Ak Ťa zaujal Espiro Bueno, tak by som odporučila skôr Espiro Husky 2022. Líši sa nafukovacími kolesami, ktoré úplne nechceš. Do terénu sú však najlepšie, pretože prirodzene pružia.

A porozmýšľaj aj nad variantom trojkoliek, ktoré sú všeobecne do terénu najlepšie a skvele sa hodia na prechádzky v prírode. Medzi najobľúbenejšie patria napríklad Thule Urban Glide 2, TFK Mono alebo Baby Jogger City Elite 2.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia