Je najpriestrannejší kočík Cybex Talos S Lux, Muuvo Quick 2.0 alebo Muuvo Quick 3.0?

Zodpovedané
5. mar 2022

Ahoj,

páčia sa mi tri kočíky: Cybex Talos S Lux, Muuvo Quick 2.0 a Muuvo Quick 3.0.

Ktorý z týchto kočíkov je najpriestrannejší, najväčší a najdlhší?

Je Cybex Talos S Lux veľmi ťažký?

Ďakujem

Ahoj,

najpriestrannejší z nich je Cybex Talos S Lux, ale zároveň je najťažší (14,2 kg). Ak budeš kočík často skladať, tak ťa jeho váha môže obmedzovať. Čo sa týka jazdných vlastností, tak sa s ním manipuluje ľahko, ale pre niekoho môže byť tvrdší.

Muuvo Quick 3.0 ponúka výrazne nižšiu váhu (10,6 kg), ale za to je o niečo menej priestrannejší.

Rozhodovala by som sa podľa terénu, kam s kočíkom plánuješ jazdiť, či veľa cestuješ a budeš musieť kočík skladať.
Ak prevláda mestský terén a uprednostníš nižšiu hmotnosť pred väčšími rozmermi, tak by som išla do Muuvo Quick 3.0.
Pokiaľ budeš vyrážať skôr do väčšieho terénu, ktorý chceš pohodlne prejsť a nevadí Ti ťažší a menej skladný kočík, tak dobrou voľbou bude Cybex Talos S Lux

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia