Je nejaký kočík značky Petit&Mars vhodný na dovolenku?

Zodpovedané
27. feb 2019

Chcem sa informovať, či niektorý kočík je vhodný na dovolenku. Chcem čo najľahší kočík, a rýchlo skladateľný.

Ahoj,

neuvádzaš konkrétny, tak to zhrniem pre značku Petite&Mars všeobecne.

Z kategórie ľahších športiakov vhodných aj na cestovanie by som vypichla ľahučký, no veľmi zjednodušený a pomenší Fly, cenovo dostupný, jednoduchý Easy s veľkým nákupným košom, golfky pre nenáročných Musca či priestranný a nosný Petite Marts Street.

Petite&Mars Fly 2016

Petite&Mars Musca

Ak sa bavíme o cestovaní autom, každý z nich teoreticky vyhovie, aj keď Easy nie je až tak skladný a u Fly a Musca rátaj s ozaj tvrdšou jazdou. Petite Marts Street je z vybraných najťažší, ale stále nie priťažký a skladanie je rýchle a jednoduché - jednoručné. Čo sa funkcií týka, bude z týchto Street najpraktickejšou voľbou.

Vyslovene cestovateľským a zároveň najľahším a najkompaktnejším zo športových kočíkov P&M je však Petite&Mars Up. S váhodou 5,8 kg a kompaktnosťou po zložení, ktorá vyhovie aj kritériám príručnej batožiny do lietadla, je naozaj super spoločníkom na výlety ako aj do obchodov, ale rátaj s obmedzenejším priestorom ako aj funkciami (napríklad kratšou strieškou, malým košíkom atď.) - typicky pre tento typ kočíka.

Petite&Mars Up.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli