Je pre augustové bábätko lepší Bebetto Bresso alebo Camarelo Previo?

Zodpovedané
11. máj 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Bebetto Bresso a Camarelo Previo.

Ktorý z nich by si odporučila pre augustové bábätko?

Aký je rozdiel medzi týmito dvomi kočíkmi?

Prípadne aj iný model z týchto dvoch značiek. Ešte sme rozmýšľali nad Bebetto holland.

Ďakujem

Ahoj,

Camarelo Previo som nedávno rozoberala v tejto otázke v poradni, tak si ju určite prečítaj.

Bebetto Bresso a Bebetto Holland sa líšia hlavne nafukovacími kolesami, inak to sú veľmi podobné kočíky. Najväčší rozdiel pocítiš zrejme v designe 🙂. Jedná sa o pomerne ťažšie a menej skladné modely, takže treba s tým počítať.

Ja osobne by som sa najviac prikláňala ku Bebetto Holland, a to z dôvodu najnižšej hmotnosti (hlboký kočík má 12,8 kg a športiak 13,6 kg). Rozdiely medzi jednotlivými modelmi nie sú veľké. Pokiaľ Ti nevadí ich mínusy, tak budeš určite spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia