Je pre vysokých rodičov vhodnejší Valco Baby Snap 4 alebo Britax B-Agile 4 Plus?

Zodpovedané
9. mar 2022

Ahoj,

prosila by som o názor ohľadom výberu športového kočíka. Rozhodujem sa medzi Valco Baby Snap 4 a Britax B-Agile 4 Plus. Obidva bazárové. Synček má 1 rok.

Požiadavky:

  • potrebujem kočík na občasné nákupy a aj tiež do terénu,
  • obaja s manželom sme vysokí.

Ktorý z týchto dvoch kočíkov je vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

ja by som išla do Valco Baby Snap 4 z dôvodu vyššej nosnosti (22 kg). Má aj vyššie položenú rukoväť (104 cm).

Britax B-Agile 4 Plus má nosnosť len 15 kg a rukoväť vo výške 100 cm. Hrozilo by teda, že by si časom musela kupovať ďalší kočík.

Pozri ešte na Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, či by Ťa neoslovil viac. Má síce už vyššiu hmotnosť (8 kg), ale nájdeš u neho nastaviteľnú rukoväť, celkovo väčšie rozmery, dlhú predlžovaciu striešku a fajn sú aj koženkové poťahy rukoväte a madla. Pokiaľ budeš jazdiť na prechádzky do terénu, tak porozmýšľaj aj nad variantom Sport, ktorý má navyše nafukovacie kolesá.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia