Je seatpack Cybex Mios 3 kompatibilný s Mios 2?

Zodpovedané
29. sep 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom kompatibility tejto kombinácie:

Pasuje Cybex Mios 3 seatpack na Cybex Mios 2?

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Mios 3 vyšiel pre rok 2022. Od predchodcu Cybex Mios 2 sa líši prepracovanejším dizajnom športového sedadla, novým utiahnutím 5bodových pásov jedným ťahom, vylepšenou fixáciou ramennej opierky a novou hlbokou vaničkou s panoramatickým okienkom.

Nová konštrukcia so sedadlom 2022 (Mios 3) je kompatibilná iba so Seat Packom 2022. Výrobca udáva, že staršie ročníky sedadiel (Cybex Mios a Mios 2) nie sú navzájom kompatibilné s novšími poťahmi (Mios 3).

Hlbokú vaničku je možné použiť aj z kolekcie 2019 – 2021, ale iba za použitia nových adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally