Je športový kočík MoMi Estelle kvalitný?

Zodpovedané
17. jún 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu športového kočíka MoMi Estelle.

Je tento kočík kvalitný?

Ďakujem

Ahoj,

kočík MoMi Estelle patrí medzi cenovo dostupné kočíky pre nenáročných rodičov, ktorí chcú dizajnový kočík a nechcú už veľmi investovať. Nižšia cena je na ňom určite poznať, ale nepovedala by som, že je nekvalitný. Záleží čo od kočíka očakávaš.

Ak hľadáš kočík na cestovanie a nenáročné prechádzky, tak bude určite plne dostačujúca. Najväčšou nevýhodou je nižšia nosnosť (15 kg), pre väčšie deti tak nemusí stačiť.

Keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia