Je športový kočík Tutis Jogo vhodný na mestské chodníky?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 10-mesačného syna. Používať ho budeme len v meste, s častým cestovaním v MHD. Na ďalší rok by sme ho chceli využiť na dovolenke lietadlom. Syn má 73 cm a 9,5 kg.

Akosi si neviem z toho množstva kočíkov vybrať, zaujal ma len tento jeden: Tutis Jogo Menta.

Nenašla som však žiadne recenzie a ani som ho nevidela vystavený v predajni.

Vedela by si mi o ňom niečo povedať?

Mala by si ešte nejaký tip, ktorý by mohol byť vhodný?

Na cene až tak nezáleží.

Ďakujem

Ahoj,

Tutis Jogo je cestovný typ kočíka s možnosťou zloženia do kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Je vhodný pre nenáročných rodičov na cestovanie a časté presuny autom, zároveň je aj ako kompaktnejší mestský kočík. Nízka hmotnosť a ľahká manipulovateľnosť mu umožňujú ovládanie jednou rukou. Zaujme elegantným dizajnom a dlhou strieškou, ktorá poskytuje spiacemu dieťaťu maximálnu ochranu. Podrobnejšie informácie o tomto kočíku nájdeš v jeho popise.

Podobné kočíky nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally