Je Thule Spring vhodný aj na zimné mesiace?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Thule Spring.

Je vhodný aj na zimné mesiace s fusakom?

Zvládne nerovný mestský teren (skor dedinský)?

Teraz máme Easywalker Harvey2 a s kočikom som relatívne spokojná. Vadí mi krátka strieška a že nie je úplne spratný do auta. Predpokladám, že v zime s fusakom už bude malej tesný. Dieťa má 9 mesiacov a nie je veľké.

Je Thule Spring správna voľba, alebo by som sa mala pozrieť po niečom inom?

Nemusíto byť trojkolka, ale mal by mať dlhú striešku a byť ľahký. Ideálne penové kolesá a mal by byť skladný do kufra auta. Plus zvládnuť nerovný terén.

Ďakujem

Ahoj,

určite áno.

Kolesá má síce menšie, ale jazdné vlastnosti má dobré. Predné koleso je možné zaaretovať, takže si poradí aj so snehom či zhoršeným terénom.

Odporúčam ešte podobný model - Baby Jogger City Mini GT2. To je asi jeho najväčší konkurent. Sama som sa medzi týmito modelmi rozhodovala a dala prednosť GT2. Oproti Thule má ešte o niečo lepšie jazdné vlastnosti, priestrannejšie sedenie a striešku má uloženú vyššie. Vďaka tomu sa do kočíka zmestí pohodlne aj väčšie dieťa. Oceníš u neho aj polohovanie nôh, ktoré je u Spring potrebné dokúpiť zvlášť.

Kočík sme mali aj na testovanie. Ak Ťa zaujíma ako obstál, tak sa určite pozri na našu video recenziu:

Thule Spring zase zaujme dlhšou strieškou, elegantnejším dizajnom, prístupnejším nákupným košíkom a o niečo nižšou hmotnosťou. Nech sa rozhodneš pre akýkoľvek, tak verím, že budeš spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia