Je vanička z Easywalker Harvey3 kompatibilná s podvozkom Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
1. aug 2023

Ahoj,

chcem sa len uistiť či je moja domnienka správna.

Je novšia vanička Easywalker Harvey3 kompatibilná s podvozkom Easywalker Harvey2?

Ďakujem

Ahoj,

na pohľad vyzerajú adaptéry vaničiek rovnako, no nikde sa o vzájomnej kompatibilite nepíše, takže Ti túto informáciu neviem potvrdiť ani vyvrátiť.

Nemala som možnosť takúto kompatibilitu kočíkov ani osobne vyskúšať.

Výškové adaptéry vaničiek sú však tvarovo rozdielne. Výškový adaptér pre model Easywalker Harvey3 Ti na konštrukciu pôvodného modelu Easywalker Harvey2 pasovať nebude, a už vôbec Ti nebude pasovať najnovší model Easywalker Harvey5.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally