Je výhodnejšie predať samostatne vaničku a športovú časť, alebo dvojkombináciu (pri najmä športovom, neotočnom modele)?

Zodpovedané
14. apr 2020

Ahoj Eli,

Chcela by som ta poprosit o radu, ci je vyhodnejsie predat samostatne vanicku a neskor sportovu cast, alebo to odlozit a predat ako dvojkombinaciu. Ide o sportove kociky, na ktore sa da dat vanicka (typu Valco, Oyster ci Britax) a nie vyslovene kombinovane kociky, kde je predaj spolu samozrejmy.

Dakujem

Ahoj,

za mňa je v tomto type, čo je predovšetkým športiak a veci do kombinácie sa kupujú samostatne. Lepšou možnosťou je predávať diely samostatne.

Vždy, ak by sa časom nepredali, ich vieš neskôr predať spolu, ale dovtedy sa môže zadariť predať aj jednotlivé diely.

Každopádne, v takýchto prípadoch som vždy ja predávala samostatne.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli