Joolz Day3: čo očakávať - pre rodičov, kt. chcú chodiť do lesa aj do mesta, a so septembrovým bábätkom?

Zodpovedané
14. apr 2020

Ahoj Eli,

Chcela by som vedieť tvoj názor na kombinovaný kočík Joolz Day3 Uptown blue, kompletný set?

My budeme mať septembrové bábätko, manžel je vysoký (194) a ja 160 cm, tak aby sa mi malinké zmestilo vo fusaku do vaničky, ak bude bábo po ňom 🙂

Hľadám odpružený kočík, kvalitný. Myslíš, že toto je dobrá voľba?

Ďakujem. Veron

Ahoj,

Joolz Day 3 je určite aj kvalitný, aj odpružený - jazdne výborný. Je to luxusný, veľký a pohodlný kombinovaný kočík najmä do mesta, ale prejde aj cez nerovnosti. Hlboká vanička je priestranná, určite vám vystačí na zimu aj s fusakom.

Ja osobne by som skôr vytkla plytšiu športovú časť a dosť nespratnosť po zložení. Bude treba väčší kufor. Plus rátať s tým, že asi okolo roka a pol dvoch prejdete asi na niečo ľahšie, skladnejšie a priestrannejšie aj pre veľké dieťa.

Vysokému mužovi konštrukcia určite vyhovie. Tebe ako nižšej mamine - nie úplne ideálne. Je to taký väčší kočík, ale myslím, že to dáš v pohode (ale nakladanie do auta by som skôr nechala na muža). Úplný top bude naozaj tá jazda, je to naozaj pohodlný kočík na tlačenie.

Joolz Day3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli