Joolz Hub ako hlboký kočík - a budem z neho neskôr vedieť spraviť športový?

Zodpovedané
24. apr 2020

Zdravim Eli.

Mam otazku. Nasla som kocik JOOLZ HUB. Mala som predtym poziadavku, aby bola aj pohodlna vanicka na zimu a velka na fusak,
ale aj sportova cast aby sa dala polohovat. Myslis, ze ked kupim hlboky Hub, bude sa dat z neho spravit sportovy aj s tym polohovanym na nozicky a chrbta, a aby to nebolo korytkove sedenie? Aky mas na to nazor?

Dakujem velmi pekne
Michala

Ahoj,

nie som si istá, ako presne to myslíš. Ak som to správne pochopila, pýtaš sa ma, či je vhodné kúpiť Joolz Hub ako čisto hlboký kočík, či bude vhodný na zimu aj s fusakom a či neskôr naň budeš vedieť kúpiť športovú časť?

Joolz Hub

Ak som to pochopila správne, zhrnula by som to takto. Tento kočík bude ok aj na zimu, ale iba v meste. Nečakaj nijaké zásadné zdolávanie snehu ani terénu, ale nerovnosti prejde s ľahkosťou. Vanička je fajn veľkosti, nie je extrémna, ale nie je ani malá. Neviem presne, pre aké bábo - v ktorý mesiac narodené ju plánuješ kupovať, ale ak sa narodí na zimu, aj s fusakom sa isto zmestí a v podstate do hocakej vaničky.
A čo sa športového sedadla týka, ja osobne by som si ho rovno kúpila v sete športiak/vanička, než potom neskôr čachrovať a dokupovať diely. Nie som si ani istá, či ti ho nejaká predajňa objedná iba čisto konštrukcia + vanička.
Športiak je nekorýtkový, takže áno, pôjde samostatne polohovať chrbtová a nožná opierka až do ľahu. Za mňa je to jazdne dobrý, kvalitný malý mestský kočík. A ak ho tak budeš brať, budeš spokojná. Ak čakáš tereňák alebo obrovské sedadlo, môže ťa sklamať.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli