Joolz Hub+ verzus Cybex Priam 4. Pre ktorý z nich sa máme rozhodnúť?

Zodpovedané
6. sep 2022

Ahoj,

stále sa nemôžem rozhodnúť, či mám kúpiť Joolz Hub+ alebo Cybex Priam 4. Pri Joolz mi vadí, že nemá veľký výber farieb, ale príde mi skladnejší. Pri Priame mi príde hlboká vanička priestrannejšia.

Najradšej by som kúpila len Cybex Priam s hlbokou vaničkou a neskôr športiak Joolz alebo nejaký úplne iný.

Je lepší Cybex Mios alebo Joolz Aer?

Bývame na dedine, ale máme tu normálne chodníky. Občas treba ísť cestou medzi poľami.

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala:

Môj názor je, že ani jeden z Tebou vybraných modelov sa nehodí na občasný prechod medzi poľami. Pri takomto povrchu si kočík zničíš, rozhegáš a rozvŕzgaš. Cybex Priam 4 alebo Joolz Hub+ sú určené na rovný povrch. Ale ak máte rovný asfaltový povrch a občas cesta medzi poľom znamená raz za mesiac, tak kúpu zváž.

Joolz Aer a Cybex Mios už vôbec nie. Ich malé (16 cm) kolesá takýto terén nezvládnu. A ani častý prejazd zámkovou dlažbou. A to preto, lebo ich kolesá sa pri jazde po dlažbe zaboria do špár medzi dlažbou a to ich rozkýva. Ja mám Bugaboo Bee 5, ktorý má rovnaké kolesá. Kočík využívam v meste, na výlety a na nákupy. Nie na prejazd po dedine. A keď po dedine, tak po rovnej asfaltke. Pretože tieto kočíky sú cestovného typu a sú skôr určené na asfaltové rovné chodníky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally