Joolz Hub+ vs. Cybex Priam. Výber kombinovaného kočíka s ohľadom na kompaktnosť, no i poľné cesty

Zodpovedané
26. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o radu. Čakáme bábätko koncom marca / začiatkom apríla a rozhodujeme sa medzi kočíkmi Joolz Hub+ alebo Cybex Priam.

Na Priam sa mi paci možné odvetranie vaničky. Nie som si istá, či Joolz ma tiež túto možnosť. Tiež sa mi zdá, že Priam ma väčšiu športovú časť, čo by sa nám mohlo hodiť najmä v zime, keď budeme potrebovať aj fusak.

Na druhej strane Joolz je určite tiež veľmi dobrý kočík, je o niečo lacnejší a asi kompaktnejší, čo sa týka rozmerov. Oba sú mestské kočíky, ale ktorý je podľa vás odolnejší, čo sa týka výdrže aj na nerovnom teréne (poľné cesty)?

Ďakujem veľmi pekne za radu.
Lucia

Ahoj,

na poľné cesty si si to moc nevybrala - toto sú predovšetkým mestské kočíky s vcelku fajn jazdnými vlastnosťami aj na občasných nerovnostiach.

Určite z hľadiska priestrannosti skôr využiješ dlhšie Cybex Priam.

Cybex Priam 3

A rovnako aj väčšími kolesami a aj možnosťou ťahať ho za sebou na dvoch kolesách. S ním jednoduchšie prekonáš prekážky a občasný terén. S tým, čo píšeš, mi príde, že je pre teba proste lepší kandidát.

Joolz Hub+ by bol mojím odporučením v prípade, že ti ide hlavne o ozaj čo najmenší kočík.

Joolz Hub+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli