Joolz hub - skúsenosti?

cypercanka1
6. jún 2018

Máte skúsenosť so športovým kočíkom Joolz Hub? Mame Joolz Day2 a rozmýšľam nad výmenou za Joolz Hub.. Maly ma 8,5kg a 8mes.Myslite že je to dobrá investícia? Denne chodím ešte so starším 4 ročným synom zo škôlky po mestskom teréne, zlých obrubníkov, ihrisku a aj výlety (sme akčná rodinka). Ide mi o celkové porovnanie príp. Aký iný kočík by ste mi ako plnohodnotný športak odporučili? Ďakujem

zdencaaaa
7. jún 2018

Ahoj, osobne Joolz nepoznam no vygooglila som si ich a su si tie kociky podobne. Inak sa mi oci pretocili nad tou cenou :D preco chces vymienat? Ja by som pozerala nieco na nafukovackach ked mate taky teren. Inak najlepsie je behnut do nejakeho kocikoveho obchodu a rad radom skusat, samozrejme aj s malym. Ja som tak kupila Oyster, vyskusala v predajni a kupila na bazari :D

slovanka2508
15. jún 2018

My ho máme objednaný a som veľmi zvedavá. Ale potešilo by ma, keby niekto, kto ho má, napísal všetky plusy a mínusy...hlavne o kolieskach...

deniskaknm
22. júl 2018

@cypercanka1 ahoj mozem sa ta spytat na skusenost s joolzom? Je to moj favorit ale pride mi strasne drahy.. som vsak ochotna priplatit ak by stal za to..dakujem ! 🙂

slovanka2508
23. júl 2018

@deniskaknm My máme Huba už 1,5 mesiaca a ja si ho neviem vynachváliť. Má skvelé jazdné vlastnosti a aj dcérke sa v ňom dobre vozí. Strieška je však látková, pri jemnom daždi však nepremokla a v zime keď bude snežiť, aj tak dám pláštenku. My se veľmi spokojní. V kufri zaberá minimum miesta, čo je aj dôvod, prečo sme ho kupovali.

deniskaknm
23. júl 2018

@slovanka2508 Ďakujem a čo sa týka Joolz 2 day, čo si mala predtým, má nejaké veci, čo sa ti na ňom nepáčili? Naopak, s čím si bola ty osobne veľmi spokojná?
Ďakujem

slovanka2508
24. júl 2018

My sme nemali Joolz 2 Day, tak neviem posúdiť...

cypercanka1
autor
31. júl 2018

Podľa mňa je Joolz Day2 super kočík.. Áno cena je vysoká ale v bazári kúpiš celkom dobre ceny pokiaľ ti nevadí ze nebude úplne novucky... Len čo sa mi nepáči je hybanie sa tej vaničky a pri športaku tiež ale to je hold korytkove sedenie, čo sme zase ocenili u nášho zvedavá lebo sme ho s kľudom mohli dat aj skôr a bol spokojný.... Inak údržba a celkovo krasa

denka259
31. júl 2018

@cypercanka1 ahoj, kedy ste dali bábätko do športovej časti? Mame joolz geo2 a malinká mi nechce byt v hlbokej vanicke - rada pozerá po okoli. Už som kúpila aj novorodenecku vložku do športovej časti. Inak day/geo2 nemajú nafukovacie kolieska a dosť bábätko natriasa pri nedokonalom asfalte. Aspoň naša mala to neznasala. Rozmýšľam nad kupou koliesok z geo1.

cypercanka1
autor
31. júl 2018

My sme s Day2 spokojni aj ja aj babo a dali sme ho presne keď mal 4 mesiace bo sa mi dvíhal o madlo a veľmi prekrucal tak som sa bála aby mi nejako nevypadol.... My bývame pod horou na kopci na sídlisku a teda nemám s nim žiadne problémy aj Tatry zvládol na jedničku a dokonca aj Terchovej lyziarsky svah

beka12
5. aug 2018

Prosím vás aký je rozdiel v materiáli kolies pri day a hub a geo? Materiálové zloženie a povrch kolies nie je rovnaký ako som si na predajni všimla? Viete niekto? Dakujem

sunnybaby15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gigglesss
6. feb 2019

@cypercanka1 Zdravim, neviem ci je to este aktualne. Ale chcem sa opytat, ci ste nakoniec vymenili kocik z Huba a ak ano, tak ako ste s nim spokojna 🙂 Dakujem - zvazujem jeho kupu tiez.

cypercanka1
autor
22. mar 2019

@gigglesss dobrý deň nie zatiaľ, videla som ho naživo a moc sa mi nepáčil

mirka193
23. mar 2019

Ahojte, nebudete predávať Joolz Hub Hippo Grey?

katusik3235
17. apr 2019

ahojte tak ja som vystriedala uz tri joolzi :joolz day1,surodenecky joolz geo a teraz mam joolz hub no ked mam porovnat tak naj asi joolz day 1

vladimira1982
29. apr 2019

@katusik3235 Kati ja mám joolz day 1 za mna top top top maly moc nechce korytkove sedenie a celkovo moc nechce v kočíku tak hodinku to da keď ho zabávame, mame aj golfac Elodie details tam sa mu páči asi viac
Zvažujem teraz žeby som day vymenila za húb že by tam možno sedel len do toho našeho joolzu 1 som zamilovana
Vymeniť či nie syn má 8 mes

katusik3235
1. máj 2019

@vladimira1982 ak v day 1 neni spokojnucky urcite treba skusit hub ja som s nim spokojna nasim chlapcom je jedno v com su😊no mne osobne sa to korytkove sedenie pacilo viac.

daldar
8. jún 2019

Ahojte, ako hodnotite s odstupom času Joolz Hub?

gigglesss
9. jún 2019

@daldar Ja ho mám cca 3 mesiace. Zatiaľ chválim, čo sa týka jazdných vlastností super. Bývame na dedine, už zvládol aj strkovu cestu atď.. Prešla som z Priamu na Hub.. Mínusy je malu košík, nikdy som nenosila zavesené tašky na kočíku, všetko som hadzala dolu do kosika.. No a teraz si musím zvykať nato, ze toho musím brať menej (ale tak je to sila zvyku). Strieska je super, je naozaj dlhá, takže mala ma dostatok tieňa pred slnkom .

daldar
9. jún 2019

@gigglesss čiže ak správne rozumiem asi si ho začala používať so športovou časťou?
Ale super ďakujeme. My ho chceme ako kočík pre prvé bábätko od narodenia

katkami15
31. aug 2019

Udrzba Joolz 2

iva_na11
16. okt 2019

prosim vas, nestalo sa niekomu, ze sa vam kyve rukovat? ta cast za ktoru tlacite? nam sa to kyve hore dolu, nie moc, ale predsa. teraz neviem ci je tam nejaky hacik alebo je to vadny kus. Ved ta rukovat by mala byt napevno nie? Mame ho novy, este sme ho len rozbalili z krabice. dakujem🙂

baja15
16. okt 2019

@iva_na11 ja som tiež kupovala nový a tiež sa kýve a spolu s ňou aj sedačka. Zvažovala som že ho vrátim hneď po kúpe práve kvôli tomuto. Nakoniec som si ho nechala a pri používaní to vôbec nevnímam. Ale myslím že za tú cenu by to mohli robiť kvalitnejšie.

iva_na11
17. okt 2019

@baja15 dakujem. Ja som vcera bola v predajni na ne pozriet a kyvali sa tam vsetky, teda aj ine modely.. Vraj je to pre joolz normalne. No ale kto vie ako sa mi to nepozdava teda..a presne ako vravis za tie prachy..

arual748
11. nov 2019

Ahojte baby našla som túto tému ideálnu pre mňa. Chceme kúpiť kočík a som teda na 90% rozhodnutá pre joolz. Len je otázka či je podľa vás lepšie kúpiť joolz geo 2 a keď babo bude vacsie tak vymenit sportovu za hubik. Alebo rovno kupiť joolz hub aj s hlbokou vaničkou lebo ten je trošku menší.... a mne sa korýtkové páči len som nečítala na to moc dobré recenzie tak či mi vy viete poradiť .... oba som videla naživo. Na geo sa mi páči že je veľký termin jw v lete takže šporťak využijeme v zime ....

jarka237
22. máj 2020

@arual748 za mna Joolz Hub lahky, super skladny s velkou strieskou.
No v sportovej casti Hub-u je dietatko malo chranene pri spani pri nepriaznivom pocasi (vietor, pripadne prechodne obdobie, kedy je teplo na fusak, ale chladno len tak spat aj prikryta dekou). Mala ma 22m a vysku 98cm a je jej maly na dlzku. Opierka noh musi byt v strednej sklopenej polohe a aj tak ma skrcene nohy Alebo jej vypadavaju nabok. Moj prvy kocik bol korytkovy a je to skvela vec pre babatko, ktore nema pevny chrbatik. Neviem si predstavit, ze by som ju z vanicky posadila od Hub sportiaka. Moj nazor.

arual748
22. máj 2020

@jarka237 ďakujem krásne za odpoveď 🙂 nakoniec sme kúpili joolz day 3 ☺️ Keď vyjazdíme budeme riešiť športový, teraz som asi viac priklonená k cybex priam športovému , tak uvidíme

jarka237
23. máj 2020

@arual748 skvely vyber 😉

natali333
26. jún 2020

Skúsenosti joolz hub guadro Nero: kočík máme už 8 mesiacov. Používali sme doteraz hlbokú časť. Dedinu a terén zvláda v pohode no vyžiadalo si to svoju daň a začal nepríjemne vŕzgať. No teda nešetrili sme ho po teréne keď musel prešiel aj cez štrk. Vanička za mňa super malý sa nám narodil v novembri. Treba do neho poriadny fusak a nebude s ňou žiadny problém. Je dosť veľká a hlavne spratna. Trochu mi vadila strecha, dosť neprilieha ku spodným okrajom akoby tam bola otvorená. Ďalšie mínus je, že sa dosť rýchlo kovové časti oškrú a nemusia to byť nejaké prudké nárazy. Mne ho napríklad poškodil zips na bunde 🤦🏻‍♀️. Športovú časť sme vytiahli len teraz a zatiaľ nemám nejaké výhrady. Trochu ma iritujú bezpečnostné pásy. Majú tam taký magnet s ktorým sa hlupo pracuje ale to chce asi len cvik. Kôš v pohode madla v pohode. Strecha na športiaku super. Celkovo kočík využijeme tak zhruba do 15mesiacov. Viac to nevidím zdá sa mi maly pre väčšie dieťa. No a čierna farba samozrejme bledne. Snáď som napísala všetko čo by vás mohlo zaujímať.

mirka193
28. jún 2020

@natali333 dobrý deň, vedeli by ste mi odfotiť ako najviac sa dá stiahnuť strieška na hlbokej časti?