Junama Madena 2018 - náhradné kolesá v čiernej farbe. Kde objednať?

Zodpovedané
1. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som kúpiť 1-ročný kočík z druhej ruky, avšak kočíku chýbajú čierne kryty na zadných kolesách... Je to len estetická vada, možno sa mi podarí kúpiť nové. Nevedeli by ste mi prosím Vás poradiť, kde by sa dali objednať kolieska na tento kočík v čiernej farbe? Ďakujem...

Ahoj,

ak je to len estetická vada, neviem, či by som to vo veľkom riešila. Náhradné diely sa k typom kočíka ako je Junama Madena, len ťažko zháňajú. Obvykle je dostupné len niečo ako kompletné nové koleso (alebo dokonca set kolies).

Každopádne by som na tvojom mieste, ak je to teda veľmi dôležité, kontaktovala predajcov značky Tako/Junama, čo máš v okolí (alebo emailom aj tých ďalej). Budú ti snáď buď diel, alebo kolesá vedieť doobjednať. Samostatne v ponuke to žiaľ nenájdeš, je to vec “na požiadavku”.

Junama Madena

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli