Váham s farbou kočík, šedý, či čierny?

sivana09
24. jún 2019

Konečne som, zdá sa, zúžila výber budúceho kočíka čo sa značky a modelu týka. Som už asi rozhodnutá pre Britax go big 2.
Teraz riešim farbu, najviac sa mi páči čierny, ale bojím sa, či to nie je najnepraktickejsia farba pre kočík z dôvodu či v ňom nebude príliš horúco v lete.
Viete mi v tom poradiť, či ísť radšej do svetlo šedej alebo kúpiť čierny?

galioska
24. jún 2019

Ono v lete to bude páliť na kočík tak či tak, môžeš ho prelozit plienkou počas kocikovania a v najväčších horúčavách určite nepôjdete vonku a nebudete sa vystavovať žiareniu, ja som mala čierny...

candii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
24. jún 2019

@sivana09 ja by som čierny nekupovala, ale to je moj nazor. Radsej ten sedy.. ja som mala cerveny.

evinkakub
24. jún 2019

aj ja som chcela cierny, nakoniec sme kupili sedy... nie pre praktickost, ale preto, lebo sa mi zdal byt krajsi v predajni....
cierna mi v obchode prisla taka lacnana tom kociku.. ale urcite som sa nebala toho, ze by cierna bola horsia akakolvek ina.

ave_eva
24. jún 2019

toto tu minule kolovalo....

erickatt
24. jún 2019

@sivana09 ja ako úplne ,,stara kofa" nechapem. Čierny kočík? Šak to jak truhla. Nemaju niečo veselé?? Živé farby... Ano moje deti su veľké a bola ina móda , ale aj teraz by som šla do pekných farieb. 😊😊. Ak tak teda tak sivú,

kikuska555
24. jún 2019

@erickatt neviem co je to za modu, ja som mlada a tiez je to pre mna pojazdna truhla. Ale je problem najst pekny kocik, ked som kupovala teraz par mesiqcov do zadu vzdy som prisla s revom domov ze v tych predajnach nemaju nic len cierne alebo sede

candii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikusiak9
24. jún 2019

Mame sivocierny ale ma tam tolko doplnkov farebnycb ze to zanikne aj akej je farby ci uz fusak, deka, podlozka atd

bubina76
24. jún 2019

Ja mam sivy (ten Grey Melange) s bielou konstrukciou a neviem sa nan vynadivat, je uzasny ☺️ Takze za mna sedy 😉

saskia_98
24. jún 2019

@sivana09 ja som mala čierno sivý s uv do 50 a bol super, teraz v lete aj keď palilo na kočík, tak dnu vobec nebolo horúco a keď boli teraz tieto 30tky aj tak som s nim bola len v tieni.. A páliť ti bude na každý kočiar. Švagriná mala bielo sivý ale nemala toto uv do 50 a bolo v ňom teplejsie ako v mojom.

martinoocka
24. jún 2019

Super vyber kocika 😉👍 a podla mna tiez je ten sedy krajsi, daju sa pekne doplnky k nemu doladit. na ciernej bude skor vidiet kazdu smuhu....

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oliviaolivova0
24. jún 2019

Čierny vyzerá ako malá truhla, okrem toho že v ňom bude zaručene viac teplo bude na ňom vidno každú spinku.

natassha1
24. jún 2019

ako ja by som sla isto do tej sede. hrozne moc sa mi pacia take sede kociariky a je to dobra farba, co sa aj pripadneho zaspinenia tyka. vhodny ako pre dievca tak aj pre chlapca

elenatomasova
24. jún 2019

V lete čierny kočík hruza,nikdy by som do neho nedala dieťa.Vobec by som čierne veci pre malé deti nevyrabala.

martinoocka
24. jún 2019

@bubina76 s bielou ale tusim je go, go big maju iba ciernu

luvivinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cichlida
24. jún 2019

Ja som milovala cierne kocare...aj som take mala, mne sa zas nepacia kadejake camarela a riko a take, ved kazda mame svoj vkus...tak si vyber podla svojho uvazenia...ale ak budes v lete pri novorodencovi pouzivat vanu, asi by som kupila bledsiu farbu ked vidim ten test teploty, ja som mala obe zimne takze v lete uz v sportaku a tam predsalen je to otvorenejsie, deti vacsie, takze uz ta cierna z tohto hladiska zrejme tak nevadila .

bubina76
24. jún 2019

@martinoocka Aj go big maju bielu konstrukciu, aha... 😉

martinoocka
24. jún 2019

@bubina76 aha tak super . Svagrina kupovala pred vyse 2 rokmi a vraj vtedy biely nezohnala

mirro
24. jún 2019

@ptmt1011 pripomenulo mi to časy,keď sa mi narodila dcéra a v pôrodnici ju navliekli do fialového oblečka,na ktoré bol primár novorodeneckého vyslovene alergický. Sestričky museli všetky bábätká prezliecť do "normálneho"...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
relaxx11
28. jún 2019

@kikuska555 majú aj iné farby, len si treba pozrieť inú značku.

kikuska555
28. jún 2019

@relaxx11 hovorim alebo teda pisem o vsetkych znackach vojdes do predajne a 95% su tmave kociky

livia341
28. jún 2019

@sivana09 jednoznačne sivú si kúpte, ako čiernu. Veď by mu bolo strašne teplo a deťom patria svieže farby a nie čierne aby malo dobre že nie smútok.

relaxx11
28. jún 2019

@kikuska555 ja som si vždy vyhliadla farebné možnosti na internete. Práveže napr.v predajni Centrum kočíkov v Nr majú rôzne farby, nie je to tam iba sivo čierne 🙂