Kde kúpim dlhé madlo na Thule Urban Glide 2 Double?

Zodpovedané
19. dec 2022

Ahoj,

v recenzii na Thule Urban Glide 2 Double som videla fotku, kde bolo aj madlo pozdĺž celého kočíka.

Kde sa dá takéto madlo kúpiť?

Ďakujem

Ahoj,

Thule Urban Glide 2 Double má pre každé jedno dieťa madlo zvlášť. Na ich uchytenie sú aj konštrukčne prisôsobené sedadlá.

Viem, že niektorí predajcovia vedia takéto madlá vyrobiť aj priamo na objednávku. Tak skús posurfovať na internete, možno na niekoho natrafíš.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally