Kde kúpim kolieska na Zopa Mystic?

Zodpovedané
3. nov 2022

Ahoj,

hľadám náhradné diely na Zopa Mystic. Kočík mám od kamarátky, ale je úplne nepraktický. Z duše ho nenávidím skladať a nosiť po schodoch, ale na nový nemám. Kolieska na ňom už zlyhávajú a sú úplne zvozené.

Je možné kúpiť náhradné kolieska?

Budú na tento kočík pasovať aj kolieska inej značky?

Ďakujem

Ahoj,

písala som email priamo výrobcovi, ale do dnešného dňa sa mi neozval. A ani na jeho domovskej stránke som nevidela možnosť kúpenia náhradných kolies na Tvoj kočík Zopa Mystic. O možnej kompatibilite kolies z iného modelu kočíka neviem.

Odporúčam Ti, aby si mu skúsila napísať aj ty. Kontaktovať ho môžeš priamo vyplnením formulára, ktorý nájdeš na jeho domovskej stránke. Je umiestnený úplne dole.

https://zopadesign.com/sk/

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally